T3 21.28 ve serbest T4 4.85 olarak çıktı ve 4 aylık bebeğim var emziriyorum

İyi günler.Ben 25 yaşında bir bayanım.Kan değerlerim de serbest T3 21.28 ve serbest T4 4.85 olarak çıktı ve 4 aylık bebeğim var emziriyorum.İlaçlar bebeği etkileyeceğinden ilaç istemiyorum bu değerlerle 2 ay daha beklesem büyük sorunlarla karşılaşır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz oldukça yüksek, bu nedenle endokrinolojiye başvurun size uygun tedavi verilecektir.