T3: 3.53 T4: 0.95 ve TSH :4.5308 çıktı. Sonuçlar nasıl?

Merhaba ben aile hekimliğine gittim ve tahlil yaptirdim tiroit değerlerim T3: 3.53 T4: 0.95 ve TSH :4.5308 çıktı doktor tiroitin az calisiyor dedi.baktigim birçok belirti bunyemde mevcut örn;halsizlik,unutkanlık, aşırı kilo alıp verememek,el ve ayak şişlikleri ciltte kuruluk değerlendirebilirmsnz?

Tahlil.com Cevabı : T4 düzeyiniz normalden düşük çıkmıştır, ancak yorum yapabilmek için ek testlere ihtiyaç vardır, endokrinoloji uzmanına gitmenizi öneririz..