T3 6,17 2-4,4 T4 1,87 0,93-1,97 aile hekimim 2 hafta sonra hastanede tekrar tahlil yaptırmamı istedi. Sorun nedir?

İyi günler bu hafta yaptırdığım tiroit testimin sonucu TSH 0,005 0.27-4.2 T3 6,17 2-4,4 T4 1,87 0,93-1,97 aile hekimim 2 hafta sonra hastanede tekrar tahlil yaptırmamı istedi. bu arada 6 aylık bebeğim var anne sütü alıyor bu onu etkiler mi?gelişimi ayına göre ileride. 6 ay önceki sonuçlar normaldi

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz düşük bu da normal değil. Bu durum da endokrinoloji uzmnıkontrolünde gebeliğinizi sürdürmeniz uygun olabilir.Tiroid beziniz fazla çalışıyor olabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.TSH testi ve hangi durumlarda düşük çıktığına dair aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Tiroid Testleri,http://tahlil.com/10-soru-ve-cevapta-tiroid-hastaliklaritiroid-testleri-st3-st4-tsh-ve-tiroid-testlerinin-yorumlanmasi