T4 1.43 norml değer 0.93-1.7 tsh 2.16 norml değer 0.27-4.2 bunlar kayınvalidemin tahlil sonuçları ilacı 75lik içiyor sizce normal mi fazla değil mi?

İyi günler t3 3.14 norml değer 2.0-4.40 t4 1.43 norml değer 0.93-1.7 tsh 2.16 norml değer 0.27-4.2 bunlar kayınvalidemin tahlil sonuçları ilacı 75lik içiyor sizce normal mi fazla değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.