Tahlil sonuçları perhizi:5 gün, ph:7,5

hocam tahlil sonuçları perhizi:5 gün ph:7,5 hacim:3,0 görünüm:opelasan likefaksiyon:25 viskosite:normal sayı:48 milyon aglutunasyon:negatif 30DAKİKA hızlı ilerleyici:%15 ilerleyici:%25 lokal hareketli:%10 hareketsiz:%50 2.SAAT hızlı ilerleyici:%10 ilerleyici:%20 lokal hareketli:%15 hareketsz:%55

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı hareketli sperm yüzdeniz normalin biraz altında.