tahlil sonuçlarım fsh:5.39 prolaktin:19.86 tsh:0.81 Lh:5.26

tuylenmede artış ve ovulasyon dönemimden başlayıp adet gunume kadar suren az miktarda lekelenme tarzında kanama nedenıyle kadın doğum uzmanına gittim.usg de hiçbir olumsuz bir durumla karsılaşmadığını iletti. tahlil sonuçlarım fsh:5.39 prolaktin:19.86 tsh:0.81 Lh:5.26 ESTRADİOL:32.92 .

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri belirtmeniz gerekmektedir.