Tahlil sonuçlarım ne anlama geliyor?

Yasım 32 hocam bu sonuçlar iyi mi dir kotu ise tedavisi ? saygılarımla HBV DNA PCR KANTİTATİF 1.397.576.914 kopya/ml NEGATIF GİMAT Yöntem : Real Time PCR, Rotor Gene-Q (QIAGEN) Cut Off: 3.8 IU/ml (1IU/ml=8.21 kopya/ml) Dinamik Aralık: 31.6 IU/ml -2x107 IU/ml

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir sorun görünmüyor.Geçmiş olsun.