Tahlil sonuçlarıma göre hamile kalabilir miyim?

Adetim in 5.gunu tahlil yaptırdım 30 yaşındayım fish.15.86 lh.5.42 prolaktin.10.85 tsh.1.73 bu değerlerle hamile kalabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz tahlil sonuçları normal. Ancak hamile kalmanız sizin ve eşinizin yaptıracağı çeşitli tahliller ile de ilgilidir. Örneğin eşinizin sperm tahlili sizin de bazı diğer hormon testlerinin incelenmesi gibi.
Sağlıklı günler dileriz