Tahlil sonuçlarıma göre kanser başlangıcı olablir mi?

mpv normal degerleri 7.4-10.4 ken benim 6.95 pdw normal degerleri 25-65 ken benim 16.31 mon% normal degerleri 5.1-9 ken bnm 12.54 cıktı bu neyin sebebi küçük ken cogu kez havale gecirdim onlardan iz kalmış olabilir mi yada kanser başlangıcı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerler tek başına bir anlam ifade etmez.Kanserle de uzaktan yakından ilişkisi bulunmamaktadır.