tahlıl sonuclarına gore saglıklı ılerleyen bır gebelık mı ?

merhaba 1 subat 2017 tarıhınde 404luk bır hcg sonucu ıle hamıle oldugumu ogrendım 6 subat 2017 de 2. sonucum 2753 seklındeydı doktor randevum ayın 15 ınde henuz herhangı bır nedenle gıtmedım doktora tahlıl sonuclarına gore saglıklı ılerleyen bırgebelık mı ayrıca son adet tarıhım 31 aralık 2016 dır

Tahlil.com Cevabı : Kan değerleriniz düzenli aralıklarla yükselmiş. Bir sorun olsaydı fark ederdiniz. Doktor muayenenizi bekleyip bebeğin durumunu ancak o zaman netleştirebilirsiniz.