Tahlil sonucu = HBsAG sonuç 0,320 Negatif Anti HBs Sonuç <2.00 Negatifti Bi sorun var mı?

Nişanlım hepatit B bulaşıcı hastası kendisiyle öpüşme yaşadık . Bugün hastaneye gittim tahlil yaptırdım doktorum şuan herhangi bi hastalık bulaşmamış ama kuluçka dönemi olabilir nisan ortasında yine gel dedi. Tahlil sonucu = HBsAG sonuç 0,320 Negatif Anti HBs Sonuç <2.00 Negatifti Bi sorun var mı?

Tahlil.com Cevabı : Öpüşmeyle bulaşma riski zaten çok yüksek değildir.Önümüzdeki süreçte ilk fırsatta Hepatit B aşısı yaptırın.Sonuçlarınız normal