HIV test sonucu 0.18000 Birimi S/CO

Elisa testi sonucumu soylermisiniz tam olarak Emin olmam icin Tesekkür ederim. HIV Testi: Sonuc 0.18000 Birimi S/CO

Tahlil.com Cevabı :

Sonucunuz net bir şekilde negatif.
HIV ELİSA testinde 1 ve üstü değerler ( örneğin 1.15 gibi)  pozitif olarak kabul edilir. 0 ile başlayan tüm değerler ( Örneğin 0.19, 0.27 veya 0.89 gibi ) negatiftir.
Sizin 0.18000 çıkan sonucunuz kesinlikle negatif. Emin olabilirsiniz.
İçiniz rahat olsun. Sağlıklı günler dilerim.