Tahlil sonucum:wcb: 16,7, hct:38,3, hgb:11,9

Tahlil sonucum:wcb: 16,7, hct:38,3, hgb:11,9,NEU%:86,8.NE ANLAMA GELİYOR. TANSİYONUM AŞIRI DERECEDE DÜŞÜK DÜN YAPILDI TAHLİLLER.YORUMUNUZU BEKLİYORUM. TEŞEKKÜRLER.

Tahlil.com Cevabı : Bakteriyel bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz. WBC değeriniz yüksek çıkmış.Bazı enfeksiyonlar tansiyon düşüklüğü ile seyredebilir.Tansiyon düşüklüğü buna bağlı olabilir.Ayrıca anemi bulgularınız da var.