Tahlil sonucunda FERR 10,3,-WBC 2,8 - HGB 11,7 - HCT 35 - NES 1,4 olarak çıktı. Bu ne demek?

Tahlil sonucunda FERR 10,3,-WBC 2,8 - HGB 11,7 - HCT 35 - NES 1,4 olarak çıktı. Diğer biyokimya, hormon ve hemogram değerleri normal aralıkta. 29 yaşında bayanım. Ara sıra baş dönmesi ve halsizlik oluyor. Bu değerler kansızlık belirtisi mi acaba ?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz düşüktür, vitamin B12 ve Folik asit değerlerinize bakılmasını öneririz..