Tahlil yapamıyoruz malesef zor durumdayız

 Tahlil yapamıyoruz malesef zor durumdayız sevgilim de kulot varken pen*simi vajınanın ustune sürdüm zevk suyu gelmiş olabılır 26.günün de adet oldu lütfen üstten görme 6.bucuk gün sürer mi ? ilk 3 günü sancılı geçer mi üstten görse ? hamilelik var mi

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunHamileliğin nasıl oluşacağı ve test edilmesine dair detaylı bilgi almak istiyorsanız açılacak sayfanın tümünü dikkatle okuyunuz....