Tahlili unutkanlık sıkıntım olduğundan B12 değerim düşük mü acaba diye yaptırmıştım Glukoz da hafif yüksek çıktı.

Tahlili unutkanlık sıkıntım olduğundan B12 değerim düşük mü acaba diye yaptırmıştım. Değer 336 çıkmış 211-911 aralığı için. Normal midir, eğer normalse başka neden dolayı bu unutkanlık meydana gelebilir, başka bir serviste muayene olmalı mıyım cevap verirseniz sevinirim. bide açlık glukoz 101 çıkmış

Tahlil.com Cevabı : Glukoz değerinizdeki hafif  yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak. B12 değeriniz ise normal.