Tahlillerim: Trigliserid :215 Serbest T3 : 3.42 Kolesterol:269 Serbest T4 : 0.89 LDL : 190 TSH : 1.77 VLDL : 43

Merhabalar,TDeğerlerimin yorumlasını önemle arz ediyorum.Saygılarımla..

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit ve kolesterol değerlerindeki yükseklik dikkat çekiyor.Kalp hastalıkları yönünden risk altında olabilirsiniz.Bu değerleri düşürmeniz uygun olacak.İlk aşamada diyet ve egzersiz işe yarayabilir.