Tahlillerinde lenfosit oranı 24,7 referans aralığı 25-50 eozinofil oranı 6,7 ?

Tahlillerinde lenfosit oranı 24,7 referans aralığı 25-50 eozinofil oranı 6,7 referans aralığı 0-5 hemoglabin 12,9 ref. aralığı 14-17,5 hematokrit 37,2 ref. aralığı 40-52 çıktı oğlum 10 yaşında 54 kilo teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Kan sayımı ve anemi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki bağlantımızı okuyabilirsiniz.Kansızlık ( anemi ) nedir? Anemi  tanısı nasıl koyulur, anemi hakkında sorulmuş soru ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları