Talesemi tasıyıcılıgı testı yaptırdım sonuçlarda HbA 95.2 HbA2 4.8;

Talesemi tasıyıcılıgı testı yaptırdım sonuçlarda HbA 95.2 HbA2 4.8 fakat sonuçta TALESEMİ TAޞžIYICILIGINDA HPLC YÖNTEMİ İLE DOGRULANMASI ÖNERİLİR YAZIYOR .

Tahlil.com Cevabı : HbA2vdeğeriniz yüksek olduğundan bu test ileri bir testtir ve %100 sonucu kesinleştirecektir..