tam kahverengi olmayan çok az bi akıntı gibi sıvı geldi hamilemiyim ?

erkek arkadaşımla dün birlikte olduk önden içeri başı girdi bir kere sadece ve içime boşalmadı bugün tam kahverengi olmayan çok az bi akıntı gibi sıvı geldi hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Vajina içine boşalma olmadıysa gebelik görülmez. Akıntının sebebi herhangi bir zedelenme de olabilir.