Tam Kan Sayımı Testinde: LYM = 0,4 Normal Ranges (0,5 - 5,0) LYM % = 6,5 Normal Ranges (15 - 50) Gra% = 88,5 ?

Tam Kan Sayımı Testinde:LYM = 0,4 Normal Ranges (0,5 - 5,0)LYM % = 6,5 Normal Ranges (15 - 50)Gra% = 88,5 Normal Ranges (35 - 80)Diğer değerler normal aralıklarda.Bunun açıklaması ne olabilir?Şimdiden Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Granülosit bakteriyel enfeksiyonlarda yüzde olarak yüksek çıkabilir.Ancak diğer testleriniz normalse önemli bir sorun olduğunu düşünmüyorum