Tam kan sayımı yaptırdım - hemogram, çoğu normal değerde yalnız PDW 8-18 aralığında olmalı ?

Tam kan sayımı yaptırdım - hemogram, çoğu normal değerde yalnız PDW 8-18 aralığında olmalı benim 18,2 yüksek, RDW 11,6-14,8 aralığında olmalı benim 15,5 yüksek ve NEU % 50-80 aralığında olmalı benim 47,7 düşük durum nedir hocam yorumlarsanız çok sevinirim diğerleri normal değerlerde,teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sayılır..