Tam kan sayımımı yorumlar mısınız..

İŞYERİNDE YAPILAN TAM KAN SAYIMINI AŞAĞIDA GÖNDERİYORUM. ACABA HANGİ DOKTARA GÖRÜNMELİYİM? MCW - 75,7 MCH- 23,9 MCHC- 31,7 WBC - 11,500 HTC - 36 HGB - 11,4 RDW % - 15 LYMF 3,7 YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var, dahiliye veya hematolojiye başvurmanızı öneririz..