Tam kan tahlili yaptırdım doktor her şey normal dedi ama tahlil kağıdında bir kaç değer yüksek görünüyor.

 Tam kan tahlili yaptırdım doktor her şey normal dedi ama tahlil kağıdında bir kaç değer yüksek görünüyor. mon# 1.18 normal değerler (0-0.8)mon% 11.8 normal değerler (2-10)eos% 5.4 normal değerler (0-5)aly% 1.0 normal değerler (0-0.25)HDL-C 79.4 normal değerler (35-60)diğer sonuçların hepsi normal aralıklarında sadece bu 5 sonuç azda olsa yüksek bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  HDL değeri yüksekliği istediğimiz bir durumdur.İyi kolesterolü gösterir.Diğer sonuçlarda ise sorun yok