TANI: Tiroid; İİAB; olağan folikül epitel hücreleri yanısıra seyrek olarak belirgin nükleer irileşme ve fokal overlaping gösteren folikül epitel hücreleri ?

TANI: Tiroid; İİAB; olağan folikül epitel hücreleri yanısıra seyrek olarak belirgin nükleer irileşme ve fokal overlaping gösteren folikül epitel hücreleri (Bethesda Tiroid Sitopatoloji Raporlama Sistemi: Kategori III-Önemi belirsiz atipi).

Tahlil.com Cevabı : sonuç normaldir, ancak takibi gereklidir..