Tansiyon icin araştırması için bu tahlilleri yaptırdım

Tansiyon icin araştırması için bu tahlilleri yaptırdım acaba değerler nasıl tahlil sonucunu yorumlarmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik.Hipertansiyon araştırması yönünden, idrarda norepinefrin, plazma renin aktivitesi, VMA idrar ve epinefrin testleri yapılmış.
Kayda değer bir sorun göremedik, ancak plazma renin aktivitesi testiniz 0,50 çıkmış.Yatarak verdiyseniz numuneyi normal ancak ayakta verdiyeseniz biraz düşük.Tuzsuz bir diyet alıyorsanız bu durumu diyetiniz de tetiklemiş olabilir.Geçmiş olsun.
Endokrinoloji bölümünde takiplerinizi sürdürünüz.