Tecavüze uğradım akabinde adet oldum ve üstüne görme olayını duydum

Merhabalar öncelikle. ben eylül ayında tecavüze uğradım akabinde adet oldum ve üstüne görme olayını duydum adetimden sonra kan testi yaptırdım gebelik yok dediler ekim Kasım adetimide olup yine kan testi yaptırdım gebelik yok fakat ben bu ay evlendim korkum olusucak gebeliğin tecavüzle ilgisi olurmu esim cocuk istiyo ben korkuyorum olusucak gebelign tecavuzle ilgisi olur  diye lütfen beni aydinlatin Allah razı olsun şimdiden

Tahlil.com Cevabı : Tecavüz sonrası adet gördüyseniz tecavüze bağlı bir hamilelikten söz edemeyiz.Bundan sonraki hamileliğiniz eşinizden olur merak etmeyin.