tekrar regl oldm. hamilelik olsa görülmeme şansı varmı

eşimle adet bitiminin ertesi gün korunmasız beraber olduk ilişkiden 19 gün sonra adetimi 5 gün gördüm. üstüne görmeden korktuğum için 10gün sonra beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı ayrıca ultrasonla kontrol ettirdim bişey yoktu. sonraki ay tekrar regl oldm. hamilelik olsa görülmeme şansı varmı

Tahlil.com Cevabı : İlişkinin üzerinden uzun zaman geçmiş olması hata oranını azaltır. Ayrıca iki defa normal şekilde adet olmuşsunuz. Bu durumda gebelik yoktur diyebiliriz.