Temmuz ayında adetimi de oldum bunun hamilelik ile alakası var mıdır

kalp atışları hakkında,temmuz ayı bu ay içerisinde ilişkiye girmedim ben son haziran ayında oldu adetimin so günü fakat sürtünme idi vajinam kapalıydı iç çamaşırı ped şort vardı erkek arkadaşım da göğüs ve çevresine boşalmıştı temmuz ayında adetimi de oldum bunun hamilelik ile alakası var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Yoktur.