Temmuz ayının ortalarından itibaren karnımda kalp atışı gibi bir şeyler oluyor

temmuz ayının ortalarından itibaren karnımda kalp atışı gibi bir şeyler oluyor karnıma baktığımda bu atışı görebiliyorum bazen kasıklarımda oluyor bazen ise karnımın üstü sağı solu falan dün göbeğimin altında vardı ara ara şiddetleniyor arada sırada karnım da ağırma oluyor hamile olma riski var mı

Tahlil.com Cevabı : Hamile olsanız bile bebeğin kalp atışlarını hissetmeniz mümkün değil. Hamile olup olmadığınızı anlamak için test yaptırmanız gerekli.