Ters ilişki sonrası adet gördüm. Ancak göğüslerim şiş. Hamilelik belirtisi mi?

Merhaba , ekim ayında adetime 1 hft varken sevgilimle ters ilişki yaşadık fakat vajinama biraz sperm bulaştı 1 hafta snr adet gördüm normalden biraz kısa sürdü bu ayda 2 gün erken adet gördüm ve çok yoğundu. Adetim bitti ama hala sağ kasık ağrıyor göğüslerim şiş sizce nedir 2 idrar test negatif çıkt

Tahlil.com Cevabı : ޞikayetlerinizin nedeni hamilelik değil. Ancak ağrı şikayetiniz devam ederse ilgili doktora gitmelisiniz.