Ters ilişki sonrası hamile kalmış olabilir mi?

Kız arkadaşımla ters ilişkiye girdik geçen ayın 12 sinde adet oldu. Bugun oldu hala adet olmadı. Vajinanın üzerine boşalmadım. Fakat sürtünme esnasında damlamıştır. Sevgilim bakire. Sık idrara çıktığını söylüyor. Mide bulantısı kusma yok. Hamile mi?

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki ile hamileliğin oluşması söz konusu değildir. İlişki sonrasında regl görüldüğü için de hamilelik ihtimali ortadan kalkar. Regl gecikmesinin başka nedenleri olabilir. Bir süre daha gecikme yaşanırsa sebebini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.