Ters ilişki yaşadım. Midem bulanıyor. Reflüden olabilir mi?

5 ekimde ters ilişki yaşadım. 12 ekimde adet oldum. 27 ekimde tekrar ters ilişki yaşadım. Boşaldı. Yıkarken vajinama değdi mi ki diye çok aklıma taktım. 31 ekimde kan testi yaptırdım. Göğüslerim acıyor,midem bulanıyor,baş dönmesi,kabızlık,gaz var. Reflüm ve boyun düzleşmem var. Ondan mı ki?

Tahlil.com Cevabı : Şikayetiniz saydığınız rahatsızlıklardan ötürü olabilir. Test sonucunuz negatif çıktıysa ve adet dönemi düzenli devam ediyorsa hamilelikten söz edilemez.