Ters ilişkimde içeri boşalma olmadı ve vajina ile temas etmedi ama ilişki esnasında zevk suyu bulaşabilir mi ?

Ters ilişkimde içeri boşalma olmadı ve vajina ile temas etmedi ama ilişki esnasında zevk suyu bulaşabilir mi ?ilişkiden hemen sonra reçete ile temizlenip yıkandim hamilelik Olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Canım spermlerin vajinaya temas ettiğinden kuşkun var ise adetinde de 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.