Test adı beta parametre adı: HCG sonuç:19179 diyor. Acaba hamilelik söz konusu mu?

 Test adı beta parametre adı: HCG sonuç:19179 diyor. birimi: mIU/ml Referans ağırlığı 0 5 6/7 hafta 15000 / 200000 diyor. Acaba hamilelik söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Doktorlarımız gebelik araştırılması yönünden Beta HCG test sonucu değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.;Tahlil.com doktorlarına  sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebelik var ise de  tahmini olarak kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz. Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....