Test Sonuç Birim Referans Değerleri HBsAg (Hepatit B s Antijeni) NEGATİF (0,13) ?

Test Sonuç Birim Referans DeğerleriHBsAg (Hepatit B s Antijeni)      NEGATİF (0,13)      COl      NEGATİFAnti HBs (Hepatit B s Antikoru) NEGATİF ( 11,00) COl      NEGATiF hepatit c oldugunumu gösteriyor

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ile ilgili bu sonuçlar, hepatit c yönünden ise bilgi vermiyor.Hepatit B testiniz ise normal çıkmış