Test sonuçlarım: biyokimya glukoz açlık serum 84 vtamin b 12 serum 147 hormon insülin serum 8,66 anti-troglobulin serum 2,42 serbest t4 serum 0,95 s

Kilo veremediğimden dolayı endokrinoloji uzmanına gittim benden istediği testler ve test sonuçlarım değerlendirmesi b12 vitamin, eksikliğim varmış ama hiç bir şey vermedi kullandığım livıtrion ilacımı 50 lik dozdan 75 lik doza çıkardı test sonuçlarım şunlar: test sonuçlarım:biyokimya glukoz açlık serum 84vtamin b 12 serum 147hormoninsülin serum 8,66anti-troglobulin serum 2,42serbest t4 serum 0,95serbest t3 serum 2,47anti-mikrozo.ab(anti-tpd)serum 70,74değerlendirme yaparsanız sevinirim kolay gelsin....

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçlara göre Dodex kullanmanız uygun görülüyor, doktorunuza sormanızı öneririm. Tiroid için yorum yapmamız için gerekli parametre TSH değeri ama siz onu yazmamışsınız.