Test sonuçlarım ile ilgili bilgi alabilir miyim?

Merhaba, Aşağıdaki test sonuçlarını hakkında bilgi alabilir miyim. Teşekkürler. HbsAg (MEIA) sonuç: 0,63 Negatif ------ ref değ.< 1 Negatif ANTİ HCV (MEIA) sonuç:0,05 Negatif ANTİ HİV 1/2 + P24 Antijen(HIV Combi PT) 0,25 Negatif 0,63 ve 0,25 sonuçlarının 1'e yakın olması sorun teşkil edermi? yoksa 1'in altında olduğu için sorun yok diyebilir miyiz.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal değerler içinde.Problem yok, normal sonuçlar.