Test sonucu negatif.Hamilelik olasılığı var mı?

 Doktorum yumurtamn 15-16 mm kadr büyüdüğünü syledi ve çatlatmk için ertesi gün iğne verdi yaptırdım birgün snra ilişki oldu bir hafta bigün arayla devam ettik ilişkiye doktorm on gün snra test yapmamı istedi yaptm sonuç negatif ayrıca göğüslermde çok ağrı oluyo kabızlık kasık ağrısıda var hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.