Test sonucum 30.33 anlami nedir

Tahlil.com Cevabı : Testinizin adı nedir yazarsanız yardımcı olabiliriz..

n************ :

Mrb. 28 gundur adet olmuyorum asiri sislik var doktora gittim bhcg yaptilar 0.100 cikti hamile deilmisim ama hala adet olmadim ve siddetli migde bulantisi var ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz

Cevap:

Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.