Test sonucum elisa anti hıv :0.26 s/co ref aralığı 0-1 şüpheli ilişkimden 1 yıl sonra bu testi yaptırdım ?

Test sonucum elisa anti hıv :0.26 s/co ref aralığı 0-1 şüpheli ilişkimden 1 yıl sonra bu testi yaptırdım fakat doktorum 1 yıl sonra tekrar yaptırmam gerektiğini söyledi bende sonradan pozitif bi sonuç alınmacağını duymustum olabilirmi sonradan dedim evet pozitif olabilir dedi sonradan negatif çıkmasına rağmen ?

Tahlil.com Cevabı : Kafanı gereksiz yere karıştırmışsın, sonucun negatif çıkmış,.