Test yaptık negatif çıktı ama testti sabah yapmadık sonuç doğru mudur? Lütfen yardımcı olun.

1 hafta sonra kız arkadaşıma test yaptık negatif çıktı ama testti sabah yapmadık sonuç doğru mudur hocam lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Sabah ilk idrar ile yapılan testlerin doğru çıkma olasılığı daha yüksektir. Emin olmak için testi tekrarlayabilir veya kan değeri ile gebelik testi yaptırabilirsiniz. Aşağıda verdiğim adresteki yazımızı incelemeniz size faydalı olacaktır. https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592