test yaptık negatif çıktı risk var mı ?

ımplantasyon kanaması kaç kez olur kız arkadasımın göğüs kafesine boşaldım aradan 2 ay geçti ilk adeti 1 gün arayla 2 gün sürdü pıhtılıydı 2. adeti 6 güne yakın sürdü gene pıhtılı ve koyuydu ayrıca 1 ay sonra test yaptık negatif çıktı risk var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Anladığım kadarıyla kız arkadaşınız ile tam birleşme sağlanmadan iliskiniz olmuş. Bu şekilde yaşanan beraberlikler de hamile kalmak mümkün olmaz. Zaten arkadaşınız da iki kez adet görmüşsünüz yani hamilelik olasılığını ortadan kalkmış demektir.