Test yaptım ikinci çizgi silik olarak belirdi sonrasında acile gidip hamilelik testi yaptırdım hcg 60 çıktı 2 gün sonra hcg 109,4 çıktı düşük mü

Merhaba benim son adetimin başlama tarihi 11.06.2014 son ilişkim ise 25.06.2014 ve ben 16.07.2014 tarihinde test yaptım ikinci çizgi silik olarak belirdi sonrasında acile gidip hamilelik testi yaptırdım hcg 60 çıktı 2 gün sonra hcg 109,4 çıktı düşük mü yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....