test yaptirdim negatif cukti ve iki gun normal oldu 3. Gun leke seklinde oldu normalde 7 gun surerdi. Sizce hamilemiyim?

Merhba. Ben 7 kasimda asilama yaptim ve 16 gun sonra kanamam basladi ilk gun siddetli agri ve bulanti oldu kahverengiydi kanama test yaptirdim negatif cukti ve iki gun normal oldu 3. Gun leke seklinde oldu normalde 7 gun surerdi. Sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Kanda baktırdığınızda negatif çıktıysa sonuç doğrudur. Yani hamile değilsinizdir.