Testte plt 323, wbc 8.20, ast 28, alt 36, ck ise 90.tekrardan test yaptırmam gerekli mi?

5 ağustos tarihinde kene ısırması şüphesi ile hastanenin acil servisine başvurdum.5 inde 7 sinde ve 11 inde hemogram testleri yapıldı ve olumsuz bir durum olmadığı belirtildi.11 inde son yaptırdığım testte plt 323, wbc 8.20, ast 28, alt 36, ck ise 90.tekrardan test yaptırmam gerekli mi?

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor, ateş, kırgınlık yoksa tekrara gerek yoktur..