Tetkik adı değer (WBC) Lök 24 böbrek epiteli 5 (EC) Epit 50 Kan üre azotu(BUN) 38 kolesterol 204 LDL kolestrol 123

Tetkik adı değer(WBC) Lök 24böbrek epiteli 5(EC) Epit 50Kan üre azotu(BUN) 38kolesterol 204LDL kolestrol 123

Tahlil.com Cevabı : Lökosit yüksekliği enfeksiyon nedeniyle olabilir,BUN yüksekliği ise böbrek fonksiyonlarında bozukluk olabileceğini gösterir.Dahiliye bölümüne başvurun