Tetkik, Normal değer ve Sonuçlarımı inceler misiniz?

Tetkik, Normal değer ve  Sonuçlarımı inceler misiniz?WBC 4.00-10 3.76 NEU 2-7 1.94 EOS% 0.5-5 7.2 RBC 3.5-5.5 5.65 HGB 11-16 16.5 yas:33 cinsiyet erkek.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.Kan sayımı ve anemi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki bağlantımızı okuyabilirsiniz.Kansızlık ( anemi ) nedir? Anemi  tanısı nasıl koyulur, anemi hakkında sorulmuş soru ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları

h*************** :

merhaba lökosit 10.9 lenfosit 3.9 monosit 0.7 hemoglobin 10.5 hematokrit 33.1 mcv 79.0 rdw 16.1 olan tahlil sonuclarımı yorumlarmısınız ?tşk 42 yas bayan

Cevap:

Kansızlığınız var araştırılarak tedavi olması gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.