tip2 diyabetliyim kan sayımında wbc değerim 4-5 arasında

yaklaşık 15 yıldır tip2 diyabetliyim kan sayımında wbc değerim 4-5 arasında gidip geliyor internetten araştırdığımda düşüklüğün lösemi yada aidste olabileceği yazıyor yükseltmem için ne önerirsiniz ayrıca kullandığım ilaçlar etkilermi yaklaşoık 15 yıldır glokopage retard 1000mg kullanıyorum günde 2 adet tansiyon için exforge 5x160mg kullanıyorum.

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz normal olarak değerlendirilebilir.4 ün altına inerse araştırmaya gerek olabilir.