Tiroglobulin Antiroru (anti-Tg) Referans Değeri 0-115 olması gerekirken benim tahlil sonucum 337.0 olarak çıkmaktadır?

Tiroglobulin Antiroru (anti-Tg) Referans Değeri 0-115 olması gerekirken benim tahlil sonucum 337.0 olarak çıkmaktadır.Yaşım 47 olup, ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verirseniz sevinirim, ve ne gibi tehlikeleri var.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı inceledik.  Anti TG yüksekliği Hashimato olarak bilinen tiroid bezi hastalığınız olabileceğini gösteriyor.Bu durumda bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.Hashimato hastalığına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hashimato Nedir?